Jelenlegi hely

Címlap » Sport
eredm.jpg
2014.04.29. Városi ötpróba diákolimpia eredményei

IV. korcsoportos lánycsapat városi bajnok lett.
Egyéni összetettben Nagy Ágnes 9.B osztályos tanuló 1. helyezést, Molnár Sára 7.Ny osztályos tanuló 2. helyezést ért el. Ők  részt vehetnek a jövő szerdai megyei döntőn Szegeden.
A csapat tagjai a következők: Aracsi Vivien, Kandó Dorotty, Koncz Laura Hanna, Molnár Sára, Nagy Ágnes, Viski Lili
A fiú csapat is nagyon szépen szerepelt, ők a 4. helyen végeztek.
A csapat tagjai: Tóth Erik, Budai Dávid, Nánási Dávid, Bíró László, Vígh János, Nagy-Benkő István.

A II. korcsoportos lány csapatunk a 2.helyen végzett, ők is továbbjutottak a megyei döntőre.

otproba_diakolimpiak.jpg

Középiskolás Női Labdarúgás
A Magyar Labdarúgó Szövetség és a Coca-Cola Magyarország által szervezett megyei női labdarúgó tornán iskolánk csapata a 2. helyen végzett
A csapat tagjai: Izer Enikő, Török Viktória, Menczer Renáta, Csényi Lívia, Hódi Katalin, Sajtos Erika Lili, Demcsák Dorina, Szegvári Nikoletta,Oswald Kyra, Koncz Laura Hanna,Bereczki Réka,Horváth Noémi.
noifoci  noifoci

2014. 04. 24. - Atlétika verseny

 Plantak Tina  magasugrás  2. hely
   súlylökés  2. hely
 Szabó Gábor  síkfutás - 3000m            2. hely
 Rózsa Dániel  futás - 3000m  1. hely
 Walter Gergő  síkfutás - 3000m  2. hely
 Sárai Kovács Richárd  futás - 3000m  4. hely
 Kun Gergő  magasugrás  2. hely
 Nagy Roland Patrik  magasugrás  3. hely
 Rózsa - Szabó - Sárai - Walter       váltó 4 x 400 m  3. hely

atletika_k.jpg  atletika2_k.jpg 

2014. 04. 04 - Katasztrófavédelmi verseny (képek a versenyről)

Az Ifjúsági versenyen (katasztrófavédelmi verseny) az iskolánk általános iskolás korosztályban 2. helyezést szerzett, középiskolás korosztályban pedig megnyerte a versenyt, így kvalifikálta magát a megyei döntőre.

Általános iskolások:
Szabó Barnabás 8.b
Nánási Dávid 8.b
Nagy Dominik 8.a
Szepesi Dominik 8.d
  Középiskolások:
Nagy Roland Patrik 9. kny
Földesi Attila 9. kny
Dezső Ábel 9. kny
Bálint Gábor 9. kny
Katasztrofavedelmi_2.jpg Katasztrofavedelmi_1.jpg
 

2014.03.13. Városi Mezeifutó Diákolimpia eredményei


2014. 02. 02. - Megyei Úszó Diákolimpia

A megyei döntő első helyezettjei, azaz megyei diákolimpiai BAJNOKOK bejutottak az országos döntőbe.

II.  korcsoport:    50 mell és 50 gyors: Oláh Norbert
IV./A korcsoport: 100 hát: Csókay Lenke
                        100 pille Kovács Norman
IV./B korcsoport: 100 mell Kandó Dorottya

A középiskolások mezőnyében Csényi Lívia 100 hát és 100 pillangó versenyszámokban második helyen bekerült az országos döntőbe, ugyanis, a győztes nem tud részt venni a döntőn, így a második helyezett képviselheti megyénket.



2013. 11. 30. - VI. Téli Padagógus Kispályás Labdarúgó Kupa
Iskolánk pedagóguscsapata a VI. Téli Pedagógus Kispályás Labdarúgó Kupán I. helyezést ért el.A csapat tagjai: Dopsa Alexander, Huzián Péter, Kácsor Norbert, Seres Imre, Kovács József, Kovács Zoltán, Vékony László
Oklevel_foci.jpg

2013. 11. 2-3. - XI. Fit Kid Európa Bajnokság

November 2-3-án rendezték meg Belgrádban a XI. Fit Kid Európa Bajnokságot. Ezen a versenyen a magyar válogatott tagjaként iskolánk 6 tanulója vett részt. A szombati versenynapon kilenc korcsoportban az egyéni selejtezők zajlottak, amelynek eredményeként felállított rangsor alapján az egyes országok első helyezettjei jutottak tovább a vasárnapi döntőbe. Vasárnap az egyéni döntő és a csapat verseny zajlott.

Az Európa Bajnokság egyéni eredménye:
Szkalonai Fanni  (3.C osztály)         II.helyezés
Nagy Viktória       (11/B osztály)        I.helyezés
  
Szöllősi Sztella és Hegyi Viktória (6.C osztály): kis csapatban és nagy csapatban I.helyezés
Nagy Viktória (11/B osztály) nagy csapatban I.hely, duóban II.helyezés
Gál Beáta ( 12/A osztály)  duóban II.hely
Törökgyörgy Adrienn (8/B osztály) kis csapatban és nagy csapatban I.helyezés
 
1422482_k.jpg   1450861_k.jpg
 1425588_k.jpg  1469971_k.jpg


A 2012/2013. tanév összesített versenyeredményei