Jelenlegi hely

Címlap » Hírarchívum

Hírarchívum 2014

2014. 11. 06. - Bolyai Matematika Csapatverseny eredményei

2014. október 17-én került megrendezésre a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulója, ahol iskolánk diákjai igen eredményesen szerepeltek. 

Eredményeink:

8. osztály

Vad kakasok - 1. hely

Benkő Martin, Kardos Dávid, Kovács Ádám, Rubi Bence

Felkészítő tanárok: Kenderesi Mariann, Mészáros Ágnes

 

7. osztály

8:1 - 2. hely

Miskolczi Tamás, Szegedi Márk, Tóth Dominik, Vékony Ákos 

Felkészítő tanár: Vörös Anita

     

 

7. osztály

Összevontalak - 4. hely

Kisházi Gábor, Búza Kristóf, Molnár Csaba, Tótpözsi Andor

Felkészítő tanárok: Mészáros Ágnes, Sebőkné Kincses Judit

   7. osztály

Négyzetgyökerek - 5. hely

Rischák Balázs, Sándor Bendegúz Tamás, Sisák Botond Bendegúz, Zsoldos Viktor

Felkészítő tanár: Mészáros Ágnes

     

3. osztály

Agymenők - 5. hely

Marton Boldizsár, Ördög Zsombor, Szöllősi Andrea, Török Csaba

Felkészítő tanárok: Héjja Norbert, Ritzl Zoltánné, Vas Mariann

 

2014. 11. 04. - Mesemondó verseny

A nagy mesék, mesemondások ideje soha nem jár le. A mesékre mindig szükség volt, van és lesz, hiszen mindenki vágyik a varázslatra, a borzongásra, a csodák  átélésének élményére.

Olvass el naponta néhány igaz szót, szép verset, mesét! Mosolyogni fog tőle a lelked.

Igazán patinás helyen, az Isépy Tamás Könyvtárban került megrendezésre a Németh László Gimnázium, Általános Iskola alsó tagozatos mesemondó versenye. Nagyon sok, szép mesét hallgathatott meg a zsűri és az érdeklődő  közönség. A kellemes délután főszereplői, a gyerekek, mindenkit elkápráztattak mesemondásukkal.  Két kategóriában hirdettek győzteseket.

Eredmények:

 1-2. osztály:

1. Dienes Noémi                2.b  osztály                Felkészítő tanára: Pintérné Elekes Edit
2. Oláh Viktor                    2.c osztály                 Felkészítő tanára: Tóth Anita
3. Czagány Szabolcs         1.b osztály                 Felkészítő tanára: Kruzsliczné Dudás Ilona
4. Forrai Maja                    2.b osztály                 Felkészítő tanára: Pintérné Elekes Edit
5. Nagy Zsombor               1.c osztály                 Felkészítő tanára: Szabóné Horváth Anikó
6. Tomaskovity Zoé            1.c osztály                 Felkészítő tanára: Szabóné Horváth Anikó


 3-4. osztály:

1. Bugnó Gréta                  4.a osztály                 Felkészítő: Ráczné Kecskeméti Ágota
2. Óvári Arabella                3.c osztály                 Felkészítő: Tóth Zsuzsanna
3. Vida Noémi                   4.b osztály                 Felkészítő: Szántóné Szilágyi Ágnes
4. Juhos Benedek              3.b osztály                Felkészítő: Donnákné Budai Ildikó
5. Szögi Gergő                  3.a osztály                Felkészítő: Donnákné Budai Ildikó
6. Nagymihály Zsófi           4.b osztály                Felkészítő: Szántóné Szilágyi Ágnes

Pályaválasztást segítő foglalkozások

 

2014. 10. 22. - Megemlékezés az 1956-os forradalomról

Iskolánk 11.c osztálya színvonalas műsorral emlékezett az 1956-os forradalom eseményeire.  A forradalom eseményeit egy testvérpár levelezéséből és a levélben elhangzottak megelevenedéséből ismerhették meg a diákok.

Felkészítő tanáraik voltak: Verseginé Hillay Erika és Dopsa Alexander.

2014.11.05. Szülői értekezlet és Fogadóóra

2014.11.05. (szerda) 17.00 óra: Szülői Szervezet Ülése
2014.11.05. (szerda) 17.30 óra: Szülői Értekezlet
2014.11.05. (szerda) 18.00 óra: Fogadóóra

Angol fordítóverseny

 

 

 

A Deák Ferenc Gimnáziumban megrendezett megyei

fordítóversenyen angol nyelvből

Fürdök Fruzsina 12.a osztályos tanuló

I. helyezést ért el. 

Tanára: Bíró Beáta

 

Országos Diákfotó Pályázat eredményhirdetése és kiállítás megnyitója

A 2013-14-es tanév Országos Diákfotó Pályázat eredményhirdetése és kiállítás megnyitója

2014. november 6-án csütörtökön délután 4 órakor lesz a Benczúr u. 27-ben, a Benczúr Házban.

Eredmények:

Pillantás Fotókör 
305 Budaörs-Füzér Judit
Fotó-Videó Stúdió 299 Hódmezővásárhely-Gaál Györgyi
Szivárvány Fotóklub 291 Budapest-Fabó Kati

Egyéni 4. Lévai Renáta (Gaál Györgyi)
     
Egyéni 5. Baranyi Lili (Gaál Györgyi)
     
Egyéni 7. Bajusz Emese (Gaál Györgyi)

2014. 10. 17. - Aprók Őszi Tárlata

Étkezési díjak fizetése októberben

2014. október 13. hétfő  07.30 - 09.15 óra és 15.00 - 17.00 óra

2014. október 14. kedd  07.30 - 09.15 óra és 15.00 - 17.00 óra

2014. október 21. kedd  07.30 - 09.15 óra és 15.00 - 17.00 óra

háromszori: 11 186 Ft, ebéd: 6 358 Ft;  középiskola: 7 599 Ft

2014. 10. 06. - Az aradi vértanúk napja

A megemlékezés anyagát a 9.a osztály diákjai készítették.

Oldalak